Podłogi

Prowadząc kompleksowe remonty w Gdańsku i okolicach, zajmujemy się także między innymi podłogami. Możemy np. położyć panele lub parkiet, dbając każdy szczegół, aby nie dopuścić do żadnych niedociągnięć. W naszej ofercie mieszczą się także podłogi klejone i wiele innych rozwiązań, ponieważ działamy elastycznie i zawsze dopasowujemy się do zapotrzebowań oraz preferencji naszych klientów. Dzięki bogatemu doświadczeniu, podejmujemy się także niestandardowych zleceń, które traktujemy jak wyzwania pomagające nam dodatkowo się rozwijać. Zapewniamy swoim klientom także kompleksowe doradztwo, jeśli nie wiedzą, jakie rozwiązanie wykończenia wnętrz jest dla nich najlepsze.

Zapytaj o wycenę
Odpowiemy najszybciej jak to możliwe !

Istotne informacje

Pamiętajmy iż podłoga jest jednym z najważniejszych elementów każdego mieszkania – pełni nie tylko rolę dekoracyjną ale także użytkową. Wybór jej rodzaju jest jedną z najważniejszych decyzji, jakie musimy podjąć na etapie projektowania naszego wnętrza. Pamiętajmy, że jest to wybór na lata, gdyż jej późniejsza ewentualna wymiana jest kłopotliwa i czasochłonna. Decydując się na określony rodzaj podłogi radzimy zasięgnąć porady specjalistów w tej dziedzinie ponieważ istnieje wiele aspektów, które należy rozważyć. Podpowiedzi możesz uzyskać w salonach/sklepach lub zapytać nasz zespół.

Panele

Jednym z najpopularniejszych sposobów na wykończenie podłogi jest położenie paneli laminowanych. Składają się one z dwóch warstw – nośnej oraz dekoracyjnej. Druga z nich posiada papier z wydrukowanym wzorem lub laminat i jest zabezpieczona przed ścieraniem oraz wpływem wody. Zaletami paneli są bez wątpienia łatwość instalacji oraz szeroka gama dostępnych modeli, imitujących praktycznie dowolny rodzaj drewna. Są one też stosunkowo niedrogie, a co więcej, łatwo utrzymać je w czystości. Jeśli panele zostaną ułożone bez zastosowania kleju, w przypadku przeprowadzki można je z łatwością zdjąć i zamontować w innym miejscu.

Wybór podłogi drewnianej

Podłoga drewniana to produkt, który jest stosowany od wieków i nadal cieszy się popularnością. Można zdecydować się na wariant z surowca litego lub też klejonego. W drugim przypadku, drewno szlachetne jest naklejane na deszczułkę z gatunku mniej cenionego, przez co zyskujemy większą wytrzymałość na naprężenia. Producenci kreują wciąż to nowe stylizacje, dlatego mają Państwo wiele możliwości wykończeń. Można dostać np. modele postarzane o naturalnej barwie i widocznych sękach oraz pęknięciach. Zwolennicy nowoczesnych rozwiązań mogą z kolei zdecydować się na barwione na jeden lub wiele kolorów podłogi drewniane z połyskiem.

Dobór podłogi na ogrzewanie podłogowe

Ogrzewanie podłogowe idealnie współgra z kamieniem lub ceramiką, lecz można zdecydować się również na drewno, biorąc pod uwagę kilka ważnych aspektów. Produkt powinien mieć niski współczynnik skurczu i długi czas osiągania równowagi higroskopijnej. Nie są zalecane w tym przypadku podłogi klonowe, jesionowe ani bukowe. Co więcej, w przypadku tego rodzaju ogrzewania o wiele lepiej sprawdzają się podłogi z drewna warstwowego niż litego. Warto też wybrać model na klej zamiast pływającego, ponieważ zapewnia on o wiele mniejszą stratę ciepła.

Realizacje

Galeria projektów to podstrona, na której przedstawiamy Państwu fotografie kilku miejsc, w których wykonywaliśmy nasze usługi remontowe na terenie Gdańska i nie tylko. Zawsze dbamy o pełne zadowolenie klientów i troszczymy się o każdy detal, dlatego cieszymy się renomą na rynku i stale rozwijamy swoją działalność. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze zrealizowanymi przez nas projektami oraz do kontaktu!

Przejdź do strony z realizacjami..

Skontaktuj się telefonicznie 537145757
Walecznych 5A, 80-513 Gdańsk