Remonty – Gdańsk

Jeśli potrzebują Państwo sprawdzonej firmy, która świadczy wysokiej jakości usługi remontowe z Gdańska, Remontuj z Nami jest do Państwa dyspozycji. Jesteśmy zawodowcami w naszej branży, a wszystkie zlecenia, które realizujemy wykonywane są terminowo i z pełną dokładnością i starannością. Cenimy sobie pracę zespołową, dlatego otwarty kontakt z klientem w sprawie jego oczekiwań jest dla nas niezwykle istotny. Dzięki temu możemy wykonywać nasze usługi w zgodzie z wizją naszego zleceniodawcy. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Usługi remontowe

Prace projektowe

Jesteśmy nie tylko wykonawcami remontów w Gdańsku, ale zatrudniamy także doświadczonych i zasłużonych projektantów. Zajmują się oni przygotowaniem planów zagospodarowania pojedynczych pomieszczeń, ale także kompleksowych zmian architektonicznych.

Biały montaż

Biały montaż to podstawa każdego remontu łazienki. Nasi specjaliści z wprawą zamontują wanny, prysznice czy toalety, tak aby Państwo nie musieli się obawiać o stłuczenie delikatnych powierzchni czy o niewypoziomowaną armaturę.

Malowanie

Wykonywane przez nas prace malarskie są przeprowadzane ze starannością i przy użyciu wybranych przez Państwo farb. Nie od dziś wiadomo, iż nadanie pomieszczeniu odrobiny koloru jest jednym z najistotniejszych elementów przygotowania go dla lokatorów.

Prace wyburzeniowe

Nasze usługi remontowe w Gdańsku obejmują także profesjonalnie przeprowadzone prace wyburzeniowe. Oznacza to, iż nasi specjaliści pomogą podczas zmian rozkładu pomieszczeń czy przygotowaniu budynku do zamontowania nowych instalacji.

Montaż stolarki

Gdy decydują się Państwo na poważne zmiany w wystroju mieszkania lub domu, warto przy okazji wymienić okna oraz drzwi. Dzięki temu, budynek stanie się lepiej docieplony, a czyszczenie powierzchni, łatwiejsze. Nasza firma wykona tę usługę szybko i profesjonalnie.

Podłogi

Remonty, które wykonujemy w Gdańsku obejmują także fachowe kładzenie podłóg. Nasi specjaliści posiadają wieloletnie doświadczenie w układaniu drewnianych parkietów, w instalowaniu paneli czy w przygotowywaniu podłóg klejonych.

Prace hydrauliczne

Nasi pracownicy to także specjaliści z branży hydraulicznej, którzy z wprawą oraz profesjonalizmem wykonają w Państwa mieszkaniu instalacje hydrauliczne. Posiadamy wieloletnią praktykę w przygotowywaniu ich dla kuchni oraz łazienek.

Konstrukcja ścian

Oferowana przez nas kompleksowa rearanżacja przestrzeni zostaje profesjonalnie rozplanowana przez naszych projektantów, a następnie rzetelnie wykonana przez zatrudnionych robotników. Stawiamy ścianki działowe w każdej technologii – regips, pustak, itp.

Wygładzanie

Jedną z usług remontowych, które przeprowadzamy w Gdańsku jest wygładzenie ścian. Pozwala ono pozbyć się uszkodzeń (obić, dziur po wkrętach etc.) i wyrównać jej powierzchnię, aby zachować właściwe kształty pokoju i ułatwić prace malarskie.

Najczęściej zadawane pytania

 • Jak przebiega współpraca z waszą firmą?

  Najczęściej przy pierwszym kontakcie mailowym lub telefonicznym umawiamy się na spotkanie, podczas którego omawiamy wstępną koncepcję wykonawczą. Po zapoznaniu się z Państwa oczekiwaniami, przedstawiamy ofertę cenową oraz terminową na nasze usługi.

 • Ile czasu zajmują usługi remontowe?

  W zależności od zakresu i stopnia skomplikowania projektu termin realizacji może się różnić – każdorazowo jest on ustalany indywidualnie. "Standardowe" mieszkanie ze stanu deweloperskiego wykańczamy zazwyczaj w terminie 3-4 tygodni.

 • Dlaczego wasza firma?

  Zatrudniamy jedynie odpowiedzialnych i zaangażowanych pracowników a suma naszych doświadczeń pozwala nam na realizowanie prac w bardzo szerokim zakresie. Zawsze pracujemy z nastawieniem na komfort i zadowolenie klienta dlatego też zawsze dotrzymujemy umowy.

 • Ile kosztują wasze remonty?

  Wycena projektu jest zawsze kwestią indywidualną.

 • Co wpływa na cenę usług remontowych?

  Cena usług zależna jest od stopnia skomplikowania projektu.

 • W jaki sposób mogę zamówić usługę?

  Zainteresowanych naszymi usługami serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego – zawsze odpowiadamy na wiadomości.
  Numer telefonu oraz adres e-mail odnajdziecie Państwo w zakładce kontakt.

 • Jaki oferujecie zakres usług?

  Oferujemy kompleksowe usługi remontowo-budowlane oraz projekty architektoniczne wnętrz. Szczegółowe informacje znajdują się w zakładce usługi.

 • Jakie są dostępne formy płatności za usługi?

  Akceptujemy płatność gotówką lub przelewem.

 • Czy wasza firma nadzoruje remonty?

  Podejmujemy się zarówno nadzoru remontów, jak i odbiorów mieszkań przed ich zakupem

 • Czy oferujecie pomoc przy wyborze materiałów?

  Zdajemy sobie sprawę, że wybór materiałów na rynku jest ogromny i nie każdy jest w stanie poradzić sobie ich doborem. Na podstawie naszych doświadczeń podczas współpracy często wskazujemy na rozwiązania i produkty, które uznajemy za godne polecenia.

Zapraszamy do nawiązania współpracy!
Skontaktuj się telefonicznie 537145757
Walecznych 5A, 80-513 Gdańsk