Remonty – Gdańsk

Jeśli potrzebują Państwo sprawdzonej firmy, która świadczy wysokiej jakości usługi remontowe z Gdańska, Remontuj z Nami jest do Państwa dyspozycji. Jesteśmy zawodowcami w naszej branży, a wszystkie zlecenia, które realizujemy wykonywane są terminowo i z pełną dokładnością i starannością. Cenimy sobie pracę zespołową, dlatego otwarty kontakt z klientem w sprawie jego oczekiwań jest dla nas niezwykle istotny. Dzięki temu możemy wykonywać nasze usługi w zgodzie z wizją naszego zleceniodawcy. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Usługi remontowe

Prace projektowe

Jesteśmy nie tylko wykonawcami remontów w Gdańsku, ale zatrudniamy także doświadczonych i zasłużonych projektantów. Zajmują się oni przygotowaniem planów zagospodarowania pojedynczych pomieszczeń, ale także kompleksowych zmian architektonicznych.

Biały montaż

Biały montaż to podstawa każdego remontu łazienki. Nasi specjaliści z wprawą zamontują wanny, prysznice czy toalety, tak aby Państwo nie musieli się obawiać o stłuczenie delikatnych powierzchni czy o niewypoziomowaną armaturę.

Malowanie

Wykonywane przez nas prace malarskie są przeprowadzane ze starannością i przy użyciu wybranych przez Państwo farb. Nie od dziś wiadomo, iż nadanie pomieszczeniu odrobiny koloru jest jednym z najistotniejszych elementów przygotowania go dla lokatorów.

Prace wyburzeniowe

Nasze usługi remontowe w Gdańsku obejmują także profesjonalnie przeprowadzone prace wyburzeniowe. Oznacza to, iż nasi specjaliści pomogą podczas zmian rozkładu pomieszczeń czy przygotowaniu budynku do zamontowania nowych instalacji.

Montaż stolarki

Gdy decydują się Państwo na poważne zmiany w wystroju mieszkania lub domu, warto przy okazji wymienić okna oraz drzwi. Dzięki temu, budynek stanie się lepiej docieplony, a czyszczenie powierzchni, łatwiejsze. Nasza firma wykona tę usługę szybko i profesjonalnie.

Podłogi

Remonty, które wykonujemy w Gdańsku obejmują także fachowe kładzenie podłóg. Nasi specjaliści posiadają wieloletnie doświadczenie w układaniu drewnianych parkietów, w instalowaniu paneli czy w przygotowywaniu podłóg klejonych.

Prace hydrauliczne

Nasi pracownicy to także specjaliści z branży hydraulicznej, którzy z wprawą oraz profesjonalizmem wykonają w Państwa mieszkaniu instalacje hydrauliczne. Posiadamy wieloletnią praktykę w przygotowywaniu ich dla kuchni oraz łazienek.

Konstrukcja ścian

Oferowana przez nas kompleksowa rearanżacja przestrzeni zostaje profesjonalnie rozplanowana przez naszych projektantów, a następnie rzetelnie wykonana przez zatrudnionych robotników. Stawiamy ścianki działowe w każdej technologii – regips, pustak, itp.

Wygładzanie

Jedną z usług remontowych, które przeprowadzamy w Gdańsku jest wygładzenie ścian. Pozwala ono pozbyć się uszkodzeń (obić, dziur po wkrętach etc.) i wyrównać jej powierzchnię, aby zachować właściwe kształty pokoju i ułatwić prace malarskie.

Zapraszamy do nawiązania współpracy!

Skontaktuj się telefonicznie 537145757
Walecznych 5A, 80-513 Gdańsk