Nasze usługi

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z szerokim zakresem prac, jakie wykonujemy realizując swoje usługi remontowe w Gdańsku i okolicach. Bez problemu dostosowujemy się do indywidualnych zapotrzebowań klienta, chcąc zapewnić mu najwyższy standard obsługi. Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby efekt idealnie wpisywał się w Państwa wizję idealnego domu lub mieszkania. Zawsze trzymamy się ustalonych wcześniej terminów, aby nasz klient nie musiał się o to martwić.

Prace projektowe

Możemy dla Państwa zaprojektować wybrane wnętrza, np. pojedynczy pokój, kuchnię bądź łazienkę. Ponadto, stworzymy także plan kompleksowych prac architektonicznych. Nasi pracownicy dysponują odpowiednimi umiejętnościami, a także bogatą wyobraźnią, dzięki czemu mają świetne pomysły – bardziej szczegółowe informacje na ten temat mieszczą się w zakładce „Projekty”.

Malowanie

Jedną z naszych specjalności stanowi również malowanie. Wskazana przez klienta powierzchnia zostanie dokładnie pokryta wybraną przez klienta farbą, bez dopuszczania do jakichkolwiek niedoróbek. Jeśli nie wiedzą Państwo jaki kolor oraz substancja najlepiej będzie współgrać z istniejącą ścianą lub sufitem, chętnie posłużymy naszą profesjonalną radą.

Gładzenie, szpachlowanie

Gładzenie i szpachlowanie ścian jest ważnym etapem prowadzenia remontu, ponieważ nierówności, ubytki i pęknięcia mogłyby popsuć efekty malowania lub tapetowania, obniżając znacząco walory estetyczne wnętrza. Zawsze uważnie naprawiamy każdą niedoskonałość powierzchni, na której pracujemy, aby uzyskać jak najlepsze rezultaty.

Podłogi

Realizując wykończenia wnętrz w Gdańsku i okolicach, zajmujemy się również kładzeniem parkietów, podłóg klejonych, paneli i nie tylko. Pomagamy naszym klientom w wyborze odpowiedniej opcji, kierując się przede wszystkim stopniem odporności na ścieranie, dostosowanym do intensywności użytkowania danego pomieszczenia.

Konstrukcja ścian

Jeśli chcą Państwo dokonać rearanżacji domu lub mieszkania, również zapraszamy do współpracy. Utworzymy ścianki działowe w praktycznie dowolnej technice – mogą to być konstrukcje np. z pustaków, płyt gipsowo-kartonowych i nie tylko. Ponadto, możemy usunąć już istniejące, jeżeli dane pomieszczenia mają zostać połączone.

Prace hydrauliczne

Nasza oferta remontów w Gdańsku oraz okolicach jest kompleksowa i obejmuje również np. wykonywanie prac hydraulicznych. Zajmiemy się między innymi zakładaniem lub modyfikowaniem instalacji w kuchni lub w łazience tak, aby mogły one jak najdłużej posłużyć bez zarzutu. Każda realizacja odbywa się w przyjaznej atmosferze i zostaje zakończona na czas.

Kafelkowanie

Jedną z naszych usług stanowi także kładzenie kafelek na ścianach i podłogach. Dotyczy to zarówno wnętrz (takich jak kuchnia czy łazienka), jak i powierzchni na zewnątrz. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważna jest precyzja kafelkowania, dlatego zawsze starannie planujemy swoją pracę i dbamy o każdy szczegół.

Sufity

Coraz większą popularnością również w Polsce cieszą się obecnie sufity podwieszane oraz napinane. Prezentują się one bardzo nowocześnie i zachwycają wysoką estetyką, a ponadto, można w nich montować np. dodatkowe oświetlenie. Na Państwa życzenie dokonamy również renowacji istniejącego sufitu i pozbędziemy się szpecących go odprysków oraz pęknięć.

Montaż stolarki, biały montaż

Bez trudu dokonamy także montażu zakupionych przez Państwa okien lub drzwi, dbając przy tym o absolutną dokładność. Rozumiemy, że jest to kluczowe dla utrzymania wnętrza we właściwej temperaturze oraz zachowania bezpieczeństwa. Co więcej, nasza oferta obejmuje także instalację wyposażenia łazienkowego, takiego jak wanna, ubikacja, umywalka czy bidet.

Prace wyburzeniowe

Gdy chcą Państwo częściowo lub całkowicie zmienić rozkład pomieszczeń, możemy wykonać potrzebne prace wyburzeniowe. Usuniemy wybrane ściany, a także inne elementy, aby wpisać się w nową wizję aranżacji wnętrza naszego klienta. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, dzięki któremu prace te zostaną wykonane szybko i bezproblemowo.

Instalacje elektryczne

W ramach swoich usług remontowych, możemy także zamontować dla Państwa instalację elektryczną. Zatrudniamy bowiem uprawnionych specjalistów, którzy potrafią dokonać tego w sposób efektywny i precyzyjny, aby zapewnić swoim klientom komfort użytkowania i pełne bezpieczeństwo wszystkich mieszkańców budynku.

Adaptacje pomieszczeń

Niejednokrotnie zdarza się, że nasi klienci chcieliby przerobić piwnicę lub poddasze na potrzeby mieszkalne. Bez trudu przekształcimy takie pomieszczenie w urokliwy pokój, troszcząc się zarówno o walory użytkowe, jak i o aspekty dekoracyjne. Przede wszystkim najpierw uważnie wysłuchamy Państwa pomysłów, a potem dobierzemy najlepsze metody i materiały tak, aby zrealizować tą wizję.

Jeśli lista nie przedstawia poszukiwanej usługi prosimy o kontakt za pomocą formularza kontaktowego lub telefoniczny – postaramy się odpowiedzieć na ewentualne potrzeby.

Skontaktuj się telefonicznie 537145757
Walecznych 5A, 80-513 Gdańsk