Wykończenia wnętrz – Gdańsk

Remontuj z Nami to zespół fenomenalnych specjalistów, którzy potrafią poradzić sobie z każdym zleceniem, z którym się zetkną. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz nieprzeciętnym umiejętnościom, nasi specjaliści z powodzeniem realizują marzenia naszych klientów. Współpraca z nami owocuje efektami, które przerastają oczekiwania oraz zaskakują pomysłowością. Wykończenia wnętrz w Gdańsku z naszą firmą przeprowadzane są terminowo, z zachowaniem pełnego profesjonalizmu, nie zapominając jednocześnie o indywidualnym podejściu do każdego klienta.

Kafelkowanie

Jedną z usług, które oferujemy jest staranne kafelkowanie wybranej powierzchni. Układamy płytki zarówno na powierzchniach pionowych, jak i poziomych. W obszarze naszych prac znalazły się kuchnie, łazienki oraz toalety.

Instalacje elektryczne

Nasze wykończenia wnętrz w mieszkaniach oraz domach w Gdańsku to także kompleksowo zaprojektowane i wykonane instalacje elektryczne, których poprawny montaż jest kluczowy dla funkcjonowania budynku. Dostosujemy je do wszystkich Państwa potrzeb!

Malowanie

Współpracujemy z fenomenalnymi producentami farb, które są cenione za wyrazistość kolorów oraz odporność na ząb czasu. Nasi pracownicy szybko i rzetelnie zajmą się malowaniem Państwa ścian i przywrócą świetność pomieszczeniom.

Szpachlowanie

W zależności od potrzeb naszych klientów oraz od stanu ścian i sufitu, oferujemy usługę ich wyrównania lub gładzenia. Dzięki temu, Państwa pokoje zachowają odpowiednie bryły i nie będzie występował problem z odstającymi meblami czy dziurami na ścianach.

Adaptacje pomieszczeń

Wykończenia wnętrz, które wykonujemy w Gdańsku obejmują także adaptację pomieszczeń na potrzeby mieszkalne. Przystosujemy każde poddasze oraz piwnicę do tego, aby można w niej było przyjemnie spędzać czas, jak w każdym innym pokoju.

Podłogi

Nie straszne nam praca z podłogami – nasz firma profesjonalnie oraz mając za sobą lata doświadczenia zajmuje się kładzeniem parkietów, paneli czy podłóg klejonych. Przygotowane przez nas rozwiązania będą prezentować się fenomenalnie przez lata.

Sufity

Na jasnych sufitach najłatwiej zobaczyć plamy bądź odbarwienia, które szpecą pokój i skutecznie niszczą jego estetykę. Nasza firma zajmie się szybko i rzetelnie odrestaurowaniem Państwa sufitu oraz stworzeniem rozwiązań, takich jak np. jego podwieszenie.

Montaż stolarki

Jedną z usług, które wykonujemy w ramach wykończenia wnętrz w Gdańsku jest wstawianie wcześniej zamówionych okien oraz drzwi. Zadbamy o ich prawidłowy montaż oraz szczelność, aby Państwo mogli się cieszyć ciepłym i bezpiecznym mieszkaniem.

Biały montaż

Biały montaż, którego podejmują się nasi specjaliści to profesjonalna instalacja wanien, umywalek oraz ubikacji. Zależy nam na Pańskim zadowoleniu i komforcie, dlatego podejmujemy się także przeróbek instalacji, aby efekt końcowy był zgodny z Państwa oczekiwaniami.

Szeroka oferta czeka!

Skontaktuj się telefonicznie 537145757
Walecznych 5A, 80-513 Gdańsk