Wykończenia wnętrz – Gdańsk

Remontuj z Nami to zespół fenomenalnych specjalistów, którzy potrafią poradzić sobie z każdym zleceniem, z którym się zetkną. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz nieprzeciętnym umiejętnościom, nasi specjaliści z powodzeniem realizują marzenia naszych klientów. Współpraca z nami owocuje efektami, które przerastają oczekiwania oraz zaskakują pomysłowością. Wykończenia wnętrz w Gdańsku z naszą firmą przeprowadzane są terminowo, z zachowaniem pełnego profesjonalizmu, nie zapominając jednocześnie o indywidualnym podejściu do każdego klienta.

Kafelkowanie

Jedną z usług, które oferujemy jest staranne kafelkowanie wybranej powierzchni. Układamy płytki zarówno na powierzchniach pionowych, jak i poziomych. W obszarze naszych prac znalazły się kuchnie, łazienki oraz toalety.

Instalacje elektryczne

Nasze wykończenia wnętrz w mieszkaniach oraz domach w Gdańsku to także kompleksowo zaprojektowane i wykonane instalacje elektryczne, których poprawny montaż jest kluczowy dla funkcjonowania budynku. Dostosujemy je do wszystkich Państwa potrzeb!

Malowanie

Współpracujemy z fenomenalnymi producentami farb, które są cenione za wyrazistość kolorów oraz odporność na ząb czasu. Nasi pracownicy szybko i rzetelnie zajmą się malowaniem Państwa ścian i przywrócą świetność pomieszczeniom.

Szpachlowanie

W zależności od potrzeb naszych klientów oraz od stanu ścian i sufitu, oferujemy usługę ich wyrównania lub gładzenia. Dzięki temu, Państwa pokoje zachowają odpowiednie bryły i nie będzie występował problem z odstającymi meblami czy dziurami na ścianach.

Adaptacje pomieszczeń

Wykończenia wnętrz, które wykonujemy w Gdańsku obejmują także adaptację pomieszczeń na potrzeby mieszkalne. Przystosujemy każde poddasze oraz piwnicę do tego, aby można w niej było przyjemnie spędzać czas, jak w każdym innym pokoju.

Podłogi

Nie straszne nam praca z podłogami – nasz firma profesjonalnie oraz mając za sobą lata doświadczenia zajmuje się kładzeniem parkietów, paneli czy podłóg klejonych. Przygotowane przez nas rozwiązania będą prezentować się fenomenalnie przez lata.

Sufity

Na jasnych sufitach najłatwiej zobaczyć plamy bądź odbarwienia, które szpecą pokój i skutecznie niszczą jego estetykę. Nasza firma zajmie się szybko i rzetelnie odrestaurowaniem Państwa sufitu oraz stworzeniem rozwiązań, takich jak np. jego podwieszenie.

Montaż stolarki

Jedną z usług, które wykonujemy w ramach wykończenia wnętrz w Gdańsku jest wstawianie wcześniej zamówionych okien oraz drzwi. Zadbamy o ich prawidłowy montaż oraz szczelność, aby Państwo mogli się cieszyć ciepłym i bezpiecznym mieszkaniem.

Biały montaż

Biały montaż, którego podejmują się nasi specjaliści to profesjonalna instalacja wanien, umywalek oraz ubikacji. Zależy nam na Pańskim zadowoleniu i komforcie, dlatego podejmujemy się także przeróbek instalacji, aby efekt końcowy był zgodny z Państwa oczekiwaniami.

Najczęściej zadawane pytania

 • Jak wygląda współpraca z wami?

  Jeśli zdecydujecie się Państwo na współpracę z naszą firmą, możecie być pewni pełnego zaangażowania zespołu doświadczonych i zaangażowanych osób. Jesteśmy świadomi, że wykończenie mieszkania jest ważną kwestią dla każdego klienta, dlatego też na każdym etapie współpracy oferujemy nie tylko rzetelną pracę, ale także wsparcie dotyczące projektu, doboru rozwiązań technicznych czy materiałów. Staramy się, aby każda realizacja przebiegała w przyjaznej atmosferze – to zawsze gwarantuje sukces!

 • Ile trwa proces wykończenia wnętrz?

  Czas realizacji każdorazowo określamy podczas wyceny projektu i wizyty lokalnej. Zależy on od metrażu oraz zakresu prac.

 • Czy wykończenie wnętrza może zostać podzielone na etapy?

  Standardem jest wykonanie projektu w procesie ciągłej realizacji od rozpoczęcia do jej zakończenia. W sytuacjach wyjątkowych jesteśmy jednak w stanie dostosować się do wymagań klienta i podzielić pracę na etapy.

 • Ile kosztuje wykończenie wnętrza?

  Każde zlecenie wymaga indywidualnej wyceny dlatego też jest to kwestia indywidualna. Wyceny dokonujemy na podstawie przedstawionego projektu lub zakresu prac oraz najczęściej wizyty lokalnej.

 • Co wpływa na cenę projektu?

  Na cenę projektu wpływa wiele czynników – głównie złożoność projektu (koncepcji), stosowane technologie oraz wykorzystywane materiały. Wszelkie wątpliwości w tym zakresie omawiamy podczas konsultacji.

 • Czy projekty są przez was nadzorowane?

  Każda realizacja jest nadzorowana i prowadzona przez kierownika prac. Współpracujemy również z konstruktorami budowlanymi oraz architektami posiadającymi uprawnienia budowlane.

 • Czy mogę liczyć na pomoc przy wyborze materiałów?

  Każdemu klientowi oferujemy wsparcie merytoryczne dotyczące technologii wykonania i doboru materiałów.

 • Dlaczego to waszą firmę mam wybrać?

  Współpraca z Remontuj z Nami owocuje dla Państwa rewelacyjnymi efektami końcowymi oraz gamą korzyści. Najważniejszy dla nas jest sukces klienta, który przekłada się również na nas. Przemawia za nami bogate doświadczenie, zespół zaangażowanych pracowników oraz rzetelność.

 • W jaki sposób mogę zlecić wykończenie wnętrza?

  Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Wyjaśnimy Państwu jak krok po kroku przebiega współpraca z nami.

 • Jakimi formami płatności mogę zapłacić za usługi?

  Przyjmujemy płatność przelewem lub gotówką w zależności od Państwa preferencji.

Szeroka oferta czeka!
Skontaktuj się telefonicznie 537145757
Walecznych 5A, 80-513 Gdańsk